درباره ما

فلسفه کاری ما برآوردن نیازهای هر نوع مشتری است، به همین دلیل این شرکت همواره سبک تحقیقات و تکنولوژیکی خود را به سمت یک محصول با کیفیت متمرکز کرده است که بتواند جذابیتی قوی بصورت کاملا تفاوتی ایجاد کند. انگیزه ذاتی ما برای نوآوری در تیم  ما ، این  امکان را فراهم میکند تا با بهترین طراحان، مهندسان، شیمیدانان و متخصصان تجارت کار کنیم.

Saniterra®️

سنیترا متعهد به تولید محصولات با بالاترین سطح ظرافت و دقت به جزئیات است. مجموعه‌ کارها و تولیدات ما از طریق ترکیبی از هنر سنتی سرامیک و فناوری مدرن ایجاد می‌شوند که منجر به فرآیند تولید هماهنگ می‌شود.

سنیترا در پورتو، واقع در شمال پرتغال، یکی از بزرگترین و یک مرکز بین المللی مشهور برای طراحی محصول، تاسیس شد. اینجا زادگاه سنت تحسین شده صنایع دستی ظروف بهداشتی و توسعه محصولات حمام پیشرفته و پر جنب و جوش است.

در سنیترا، ما متعهد به استانداردهای دقیق کیفیت، طراحی و دوام هستیم.

استراتژی تولید برون سپاری ما در تولید لوازم بهداشتی کاربردی، قابل اعتماد و همیشگی که نیازها و خواسته های حتی خاص ترین مشتریان را برآورده می کند، بسیار موفق بوده است.

معماران و طراحان در سراسر جهان سنیترا را به دلیل ویژگی‌های نوآورانه و صاف، طراحی باریک و شفاف، سهولت نگهداری و استحکام و همچنین ویژگی‌های کاربردی آن انتخاب می‌کنند.

با توجه به فعالیت‌هایی که در صنعت لوازم بهداشتی در حال توسعه بوده‌ایم، سنیترا بر ایجاد مواضع متمرکز است که در آن فرد می‌تواند به طرق مختلف از خود مواظبت کند: شستشو، حمام کردن، تمیز کردن، نظافت و موارد دیگر. ما فضایی برای محصولات ایجاد می کنیم که بتوانیم نظافت خود را حفظ کنیم، بهداشت مناسب را داشته باشیم و در نهایت خودمان را شاداب و سرزنده کنیم.

ما ارائه دهنده راه حل های برون سپاری فرآیند کسب و کار بهداشتی حمام (BPO) برای مشتریان چند ملیتی هستیم. ما در تلاش هستیم تا با کیفیتی استثنایی و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه برای مشتریان خود ارزش ایجاد کنیم که برای پروژه های ساختمانی خاص و توسعه دهندگان ساختمان نیز مناسب است.

دفتر مرکزی ما در پورتو دارای بخش مدیریت بازاریابی و فروش، تولید وان حمام، لوازم حمام، میکسرها، شیرها و فعالیت های سفارشی سازی محصول است.

همچنین دفتر ما در ایران دارای بخش بازاریابی و فروش و ارائه مشاور رایگان در طراحی های شما می باشد*

مجموعه محصولات تولید شده در ایتالیا و پرتغال یکی از بزرگترین افتخارات ما به عنوان یک برند است.